Własność przemysłowa

Jedną  z najważniejszych specjalizacji Kancelarii Rumpel i Partnerzy, sięgającej początków działalności, jest szeroko rozumiana własność przemysłowa. Wszystko to, co dotyczy wynalazków, znaków towarowych i wzorów  jest nam szczególnie bliskie.

Wzory przemysłowe, patenty i znaki towarowe tworzą całkowicie odrębną i niekiedy bardzo wartościową część majątku przedsiębiorstwa. Zarówno do ich pozyskiwania (zgłoszenia, rejestracja, cesje praw) jak i do utrzymywania w mocy niezbędna jest specjalistyczna wiedza oraz duże doświadczenie. Nasza Kancelaria oferuje pomoc wykwalifikowanych rzeczników patentowych, którzy przeprowadzą każdą procedurę i doradzą wybór najbardziej opłacalnej drogi.

Kancelaria Rumpel i Partnerzy oferuje:

  • Sporządzanie i opiniowanie umów licencyjnych dotyczących  znaków towarowych, prawa wynalazczego
  • Sporządzenie i opiniowanie cesji praw własności przemysłowej
  • Wycenę wartości niematerialnych i prawnych w przedsiębiorstwie przy pomocy własnych narzędzi informatycznych

Nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi w zakresie praw własności intelektualnej, w tym także praw własności przemysłowej. Nasz oferta obejmuje również ochronę praw i ściganie naruszeń zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Ponadto służymy radą w zakresie zwalczania nieuczciwej konkurencji. Rzecznik patentowy i radca prawny współdziałają ze sobą, dzięki czemu zapewniają kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstwa.


W celu skorzystania z usług kancelarii zapraszamy do wypełnienia formularza e-porady, kontaktu mailowego na adres kancelaria@rumpel.pl lub telefonicznego pod numerem +48 42 6000280 (Biuro w Łodzi) lub +48 22 1148438 (Biuro w Warszawie).

Adresy:

Warszawa 00-847

ul. Ogrodowa 49a/37

Zobacz mapkę dojazdu | GPS

Łódź 93-115

ul. Częstochowska 1a

Zobacz mapkę dojazdu | GPS

Telefony:

+48 22 1148438
+48 42 6000280
+48 42 6849598

Faks:

+48 42 6000281

E-mail:

kancelaria@rumpel.pl

Płatność VISA MasterCard
Nr konta
NIP
REGON
KRS
Dane do faktury
(dla dostawców)